WSPÓŁPRACA

by kaftann

Zaufali mi

Jesteś w najlepszych rękach

80,000,000+

Wyświetleń treści

200,000+

Potencjalnych klientów

12+ lat

Doświadczenia w branży

Od ponad 12 lat realizuję w branży promocje gier, produktów i usług, które charakteryzują zarówno profesjonalizm jak i kreatywność. Sukcesy kampanii na mojej platformie wynikają nie tylko z wieloletniego doświadczenia, ale i oddania tematowi. Charakterystyka owych kampanii opracowywana jest w ścisłej współpracy z klientem, by w rezultacie otrzymać reklamy i promocje stricte powiązane z zainteresowaniami odbiorców, ale i będące naturalną częścią moich treści.

Kampania promocyjna dla Wydawnictwa SQN
Kampania promocyjna laptopa Asus Republic of Gamers
Kampania promocyjna dla Black Energy Drink

Przez ponad dekadę budowałem społeczność odbiorców, którzy stanowią idealną bazę klientów dla każdego wartościowego produktu. Znajomość zainteresowań oraz świadomość charakterystyki moich widzów pozwoliła mi na dotarcie do nich z ofertami, które zawsze znajdą swoich fanów, ale, co najważniejsze, dzięki przemyślanej strategii marketingowej, umocniłem zaufanie w relacji twórca – odbiorca, nie naruszając przy tym najważniejszych cech mojej twórczości – transparentności i integralności. Dobierając odpowiednich klientów, którzy będą stanowić trafione zestawienie z moimi treściami, udało mi się zbudować trwałe relacje z partnerami, którzy regularnie wracają promować na moich platformach swoje produkty.

Twój produkt jako główny bohater

Film promocyjny gry Starfield dla Bethesda Polska
Integracja produktu w grze DayZ w ramach kampanii promocyjnej Black Energy Drink

Na przestrzeni lat przygotowałem kreatywne realizacje kampanii reklamowych dla różnorakich produktów. Za każdym razem staram się, by reklama nie stanowiła przerwy w odbiorze treści, a jej integralną część. Dzięki temu integracje i promocje organizowane w ramach moich treści spotykają się z entuzjazmem i zainteresowaniem odbiorców, natomiast moje umiejętności pozwalają mi na przygotowywanie realizacji najwyższej klasy.

Dlatego też zawsze dbam o najdrobniejszy szczegół, tak by produkt był częścią opowiadanej historii, dla przykładu: promując świąteczną promocję w sklepie wydawnictwa SQN, opowiedzieliśmy zimową historię w ramach popularnej gry DayZ; promując napoje Black Energy, wprowadziliśmy puszki do gry jako elementy interfejsu oraz napoje trzymane i pite przez postać w grze; promując premierę gry Starfield, stworzyliśmy krótki film Science Fiction, w stworzonym ręcznie hełmie kosmonauty, montując go tak by przejścia między zwiastunem gry, a nagranymi scenami były niezauważalne i stanowiły spójną całość.

Dzięki tak kreatywnemu podejściu, efektem naszej pracy jest naturalne zainteresowanie odbiorców i ich szczery entuzjazm względem promowanych produktów. W ten sposób budujemy nową grupę zaangażowanych klientów, którzy chętnie zainteresują się treścią kampanii promocyjnej.

Wyniki mówią same za siebie

Wyniki kampanii integracyjnej dla wtyczki AleRabat.com

Dzięki wykorzystaniu doświadczenia i umiejętności, w ramach kampanii integracyjnych poświęconym produktom i usługom, jak sprzęty, laptopy, książki, czy aplikacje – docieramy średnio do 32,000 odbiorców, natomiast w przypadku kampanii dedykowanych poświęconym grom – docieramy średnio do 34,000 odbiorców. Tak zadowalające wyniki są efektem doboru odpowiedniego, popularnego cyklu filmów, w ramach którego promocja produktów dotrze do jak największej ilości osób w naturalny, nieinwazyjny sposób, zachęcając tym samym odbiorców do zapoznania się z promowanymi ofertami.

Doświadczenie gwarancją sukcesu

Wyniki mówią za siebie, a doświadczenie stanowi fundament najlepszych realizacji, które niosą ze sobą naturalne zainteresowanie promowanymi produktami i usługami – nieważne, czy mowa o grach, książkach, sprzętach, czy ułatwiających życie aplikacjach. Z pokładami entuzjazmu i niewyobrażalną pasją podejmuję się promocji wartościowych produktów, które zasługuję na to by pokazać je światu i moim widzom.

Profesjonalizm realizacji i zaufanie odbiorców to najsilniejsze podstawy by budować nową bazę klientów. Jeśli więc interesuje cię promocja swoich produktów i usług na moich platformach – zapraszam do kontaktu na hello@kaftann.pl

Przykładowe realizacje: