Współpraca

by kaftann

Czym się zajmuję

Prowadzę kanał na YouTube, o tematyce gier, zrzeszający już niemal 200,000 osób. Moje filmy charakteryzuje nie tylko dbałość i najwyższa jakość, ale i niepowtarzalny montaż, wynikający z kilkunastu lat doświadczenia, co sprawia, że materiały poświęcone grom ogląda się niczym najlepszy serial. Prowadzę także transmisje na żywo na Twitchu, które przekonały do siebie już ponad 30,000 osób. Prezentuję gry, tworząc zarazem niezapomniane chwile i historie, do których chętnie się wraca.

Współpraca

Mam kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu formatów wideo oraz kampanii reklamowych na mediach społecznościowych. Współpracowałem z setkami najrozmaitszych marek od 2012 roku. Od niezależnych twórców gier, przez wydawnictwa gier, filmów i książek, po gigantów branży jak Nvidia, Sony PlayStation, ASUS, MSI, Activision Blizzard, X-Kom, Lenovo i wiele, wiele innych.

Z pokładami pasji i przyjemnością podejmuję się tworzenia wyjątkowych treści dla swoich odbiorców, tym samym przedstawiając im nowe gry, czy wysokiej jakości produkty. Jeśli interesuje cię współpraca, możesz śmiało kontaktować się ze mną na hello@kaftann.pl

Przykładowe materiały promocyjne: